Defterdar Mah.Otakçılar Caddesi No:34 Eyüp / İstanbul

+90 212 612 9101

Yarı Otomatik Çember Makinesi YS A2F (4 ayaklı açık) YS A2F

Yarı Otomatik Çember Makinesi YS A2F (4 ayaklı açık)

 

Ürün Teknik Özelliği

Güç Kaynağı: 220V / 50 / 60Hz 1PH 0.25W'den

Paketleme Hızı: ≤3second / kayış

Germe Kuvveti: 3-45 Kg

Sıcak Yapıştırma Pozisyonu: Alt

Çalışma Masası Yüksekliği: 730mm

Uygulanabilir PP Askı: En:5-15mm kalınlık:0.5-0.8mm

Uygulanabilir Askı Biriktirme: 210mm * 178mm

Kontrol Sistemi: PC kartı kontrolü

Makine Ölçüleri (mm): L840 W550 H730

Ölçüm Ambalaj (mm): L970 W570 H900

Makine Ağırlık (kg): NW:60 / GW: 67

Ürün Hakkında Soru Sor

Form gönderiliyor...

Sunucu bir hatayla karşılaştı.

Form alındı.

 
 
Yarı Otomatik Çember Makinası YS A2F (4 Ayaklı Açık)
 
Yarı Otomatik Çember Makinası ve diğer çemberleme makinaları, akla gelebilecek çoğu endüstriyel ve kereste vb. fabrikalarda sıklıkla kullanılan makinalardır. Farklı amaçlarla çemberleme işlemleri yapmaktadır. Koli-kutu prodüktörleri, kağıt basım ve dağıtım sektörleri, tekstil imalatçıları çeşitli inşaat firmaları gibi pek çok üretici fabrikalarda kullanılan ve gereksinim duyulan bir makinedir. Makinalara yüklenen herhangi yükteki bir eşyayı çemberleyip kısa vadede hizmete sunduğu için seçimler arasında önemli bir araç olarak yer alır.
 
Yarı Otomatik Çemberleme Makinası, Hızlı ve pratik özelliği ile 3 saniyede paket sunma akışına sahiptir ve böylece zaman tasarrufu kazandırabilir. Güç kaynağı 220V / 50 / 60Hz 1PH 0.25W şeklinde olmakla birlikte makinamız çember metrajı bakımından uzundur ve çember kısmının boyutları geniştir. Limiti  sizin tercihinize göre değişen her boyut ve metrajı bulundurmaktayız. Kemer boyutunu yükleyeceğiniz veya paketleyeceğiniz eşyanın oranına göre ayarlayabilir ve çemberleme işlemini ona göre başlatabilirsiniz. Yarı otomatik makinenin bilindiği üzere bir masası vardır ve bu çalışma masasının yüksekliği 730 mm’den oluşmaktadır. Makinalar, çemberleri germe işlevini yerine getirerek paketlerler. Makinamızın germe işleminin kuvveti 3-45 kg oranındadır. Bu oranla rahat bir şekilde iş tasarrufu yapabilirsiniz. Uygulanabilir askı nitelikleri bakımından ise Askı PP’nin eni 5-15mm/ kalınlığı ise 0.5-0.8mm ve askının biriktirme aralığı da 210mm/ 178 mm'dir. Ayrıca makinaların monitörleri sayesinde işlemin gerçekleşme kontrolü yapılıyor. PC kartı kontrolünün bu temel görevi ile makinenin kontrol sistemi denetim altına alınabilmektedir. Makinenin ağırlık ve ölçüleri gibi teknik nitelikleri L840 W550 H730 mm ölçüsü ile NW:60 / GW:67 ağırlığında bir makinadır. Ölçüm ambalaj oranı L970 W570 H900 biçimindedir.
 
Hangi çember makine türünü tercih etmeyi planlıyorsanız veya çemberleme makinası türünü seçmek için danışmaya ihtiyacınız varsa sitemizde yer alan telefon numarası ile bizlerle iletişime geçebilirsiniz.
 
 
 
 
 
 
 
Çemberlenecek Ürünlerinizin Ebatları ve Ölçüleri Sınırsız Olup, Çember Makinesinin Üzerine Koyabildiğiniz Hemen Hemen Herşeyi Çemberleyebilirsiniz. Çemberleme Yapacağınız Ürünlerde Metraj Sınırı Yoktur, Çünkü Çember uzunluğunu dilediğiniz Kadar Kendiniz Ayarlayabilirsiniz, Tamamen Size Kalmıştır. Çember Makinesi Üzerine, Çemberlenecek Ürününüzü Koyduktan Sonra, Çemberi Paketlenecek Ürünün Etrafından Dolaştırarak, Çember Kanalına Değdirmeniz Yeterli Olacaktır. Çünkü O Andan İtibaren Makine; Germe İşlemine Başlıyacak ve Çemberin İki Ucunu Birbirine Kaynatma İşlemi Tamamen Otomatik Olarak Gerçekleştirecektir. Bundan Sonraki Ürün Çemberlemeniz İçin, Makine Otomatik Olarak Gerekli Çemberin Ucunu İleri Doğru Uzatarak, Kullanımınız İçin Hazır Hale Getirecektir. Çember Makineleri Her Sektörlerde Kullanılabilir, İp ile Bağlama Yapılabilen -Her Yerde Kullanılabilir. Zamandan, Malzemeden ve işçilikten Tasarruf Sağlar...

 

Etiket: havalı çelik çemberleme makinesi . havalı çelik çemberleme makinası . havalı çelik çember makinesi . havalı çelik çember makinası . KZ-32 Havalı Çelik Çember Makinesi - HAS AMBALAJ

İletişim Bilgileri

 

Defterdar Mahallesi Otakçılar Caddesi No:34 Eyüp / İstanbul +90 (212) 612 9101 WhatsApp +90 (532) 295 45 74

Takip Edin

Copyright 2021 Hasambalaj.com Tüm Hakları Saklıdır.

Yarı Otomatik Çember Makinesi YS A2F (4 ayaklı açık) YS A2F
Yarı Otomatik Çember Makinesi YS A2F (4 ayaklı açık) YS A2F
Yarı Otomatik Çember Makinesi YS A2F (4 ayaklı açık) YS A2F