Defterdar Mah.Otakçılar Caddesi No:34 Eyüp / İstanbul

+90 212 612 9101

KZ-32 Havalı Çelik Çember Makinesi

 

Ürün Teknik Özelliği

KZ-32 HAVALI ÇELİK ÇEMBER MAKİNESİ

Model: KZ-32

Çember Tipi: Çelik çember

Hızı: 5,5 mt./dk.

Germe Kuvveti: 9800 N

Gerekli hava: 5 - 8 bar

Ağırlık: 16 KG

Kilit Tipi: Çift Çentik

Çember genişliği: 32 mm

KZ-32 Havalı Çelik Çember Makinesi

Ürün Hakkında Soru Sor

Form gönderiliyor...

Sunucu bir hatayla karşılaştı.

Form alındı.

 
 
KZ-32 Havalı Çelik Çember Makinesi
 
Çemberleme makinaları, çoğu eşyanın veya yükün paketleme işlemlerini gerçekleştiren paketleme makinalarıdır.  Paketleme makinaları, endüstriyel sektörler veya birtakım fabrika kolları gibi birçok iş kolu tarafından tercih edilen önemli bir üründür.  KZ-32 modelimiz havalı bir çelik çemberleme sistemine sahiptir. Şarjlı veya otomatik çemberleme makinalarından farklı olarak çember tipinin çelik olması uzun süredir kullanılan bir çemberleme yöntemidir. Hızı dakikada 5,5 mt. paketleme özelliğine sahip bir makine olduğundan ötürü işlerinizi kısa sürede bitirebilme hizmeti sunmaktadır. Genel olarak kullanım alanları bakımından farklılık gösterse de havalı ve çelik çemberleme makinası olduğundan ötürü her yüzeyde etkili bir performans sergiler.
 
Makinalar, çemberleri germe işlevini yerine getirerek paketlerler. Makinamızın germe işleminin kuvveti 9800N oranındadır. Bu kuvvet gücüyle rahat bir şekilde iş tasarrufu yapabilirsiniz. Çember genişliği 32 mm'dir. Bataryanın kendi ağırlığı dahil makine komple 16 kg ağırlığında bir hacmi doldurmaktadır. Çemberleme işleminin havalı olma özelliği sayesinde makine, her türlü çemberleme yapılması istenilen alan üzerinde başarılı sonuçlar vermektedir. Havalı olan çember makinası, 5-8 bar ölçüsünde bir hava gereksinimi ile işlevlerini yerine getirmektedir. Son olarak makinenin kilidi vardır ve kilit tipi çift çentik sisteminden oluşmaktadır.
 
Ayrıca makinalarımız, çember metrajı bakımından uzundur ve çember kısmının boyutları geniştir. Limiti  sizin tercihinize göre değişen her boyut ve metrajı bulundurmaktayız.  Böylece eşyanın oranına göre ayarlama yapabilir ve çemberleme işlemini ona göre başlatabilirsiniz. Hangi çember makine türünü tercih etmeyi planlıyorsanız veya çemberleme makinası türünü seçmek için danışmaya ihtiyacınız varsa sitemizde yer alan telefon numarası ile bizlerle iletişime geçebilirsiniz.
 
 
 
 
 
Çemberlenecek Ürünlerinizin Ebatları ve Ölçüleri Sınırsız Olup, Çember Makinesinin Üzerine Koyabildiğiniz Hemen Hemen Herşeyi Çemberleyebilirsiniz. Çemberleme Yapacağınız Ürünlerde Metraj Sınırı Yoktur, Çünkü Çember uzunluğunu dilediğiniz Kadar Kendiniz Ayarlayabilirsiniz, Tamamen Size Kalmıştır. Çember Makinesi Üzerine, Çemberlenecek Ürününüzü Koyduktan Sonra, Çemberi Paketlenecek Ürünün Etrafından Dolaştırarak, Çember Kanalına Değdirmeniz Yeterli Olacaktır. Çünkü O Andan İtibaren Makine; Germe İşlemine Başlıyacak ve Çemberin İki Ucunu Birbirine Kaynatma İşlemi Tamamen Otomatik Olarak Gerçekleştirecektir. Bundan Sonraki Ürün Çemberlemeniz İçin, Makine Otomatik Olarak Gerekli Çemberin Ucunu İleri Doğru Uzatarak, Kullanımınız İçin Hazır Hale Getirecektir. Çember Makineleri Her Sektörlerde Kullanılabilir, İp ile Bağlama Yapılabilen -Her Yerde Kullanılabilir. Zamandan, Malzemeden ve işçilikten Tasarruf Sağlar...

 

Etiket: havalı çelik çemberleme makinesi . havalı çelik çemberleme makinası . havalı çelik çember makinesi . havalı çelik çember makinası . KZ-32 Havalı Çelik Çember Makinesi - HAS AMBALAJ

İletişim Bilgileri

 

Defterdar Mahallesi Otakçılar Caddesi No:34 Eyüp / İstanbul +90 (212) 612 9101 WhatsApp +90 (532) 295 45 74

Takip Edin

Copyright 2021 Hasambalaj.com Tüm Hakları Saklıdır.

KZ-32 Havalı Çelik Çember Makinesi
KZ-32 Havalı Çelik Çember Makinesi
KZ-32 Havalı Çelik Çember Makinesi