Defterdar Mah.Otakçılar Caddesi No:34 Eyüp / İstanbul

+90 212 612 9101

UGPACK AM-650 Tam Otomatik Çemberleme Makinesi

UGPACK AM-650 Tam Otomatik Çemberleme Makinesi

 

Ürün Teknik Özelliği

Çember Tipi: 5-8-10-12-16  Polipropilen Çember

Yapıştırma Özelliği:  Isı ile Kaynatma

Hızı: DAKİKADA  50 PAKET

Kemer Boyutu W: 650mm x H: 400mm  ( Ayarlanabilir )

Güç Kaynağı: 100V /220V / 230V / 240V, 50Hz / 60 Hz, 1PH

Hassas performans için servo motorlar

Geniş kapsamlı elektronik gerilim kontrolü

Dakikada 50 kayış uygular

Kolay başlangıç ​​için Otomatik Kayış Yükü Sistemi

Elektronik Dış gerilim kontrolü

Kayış sensörünün sonu

Kayış ilmek ejektörü

Askı besleme sistemi (kısa besleme algılama)

Standart ayak pedalı

Ürün Hakkında Soru Sor

Form gönderiliyor...

Sunucu bir hatayla karşılaştı.

Form alındı.

 
 
UGPACK AM-650 Tam Otomatik Çemberleme Makinası
 
 
Tam Otomatik Çember Makinası, paketlemek istenilen çoğu ürünlere hizmet veren çemberleme makinalarından oluşmaktadır. Otomatik olma özelliği başlı başına sizlere bir kolaylık ve rahatlık hizmeti sunar. Tercih edilmek istenen özellik türlerine göre çeşitli çemberleme makinaları mevcuttur. Otomatik Çemberleme Makinası, işlerinizi ve gereksinimlerizi en pratik yoldan halledebilir niteliktedir. Çember yükünün taşımasına yardımcı olan konveyör sistemi ile çalışan makinalardır. Çember makinasına çemberlenecek yük konulduktan sonra hiçbir enerji harcamadan kesme vb. işlemler sırasıyla otomatik olarak gerçekleşir.
 
UGPACK AM-650 Tam Otomatik Çemberleme Makinası, polipropilen malzeme çeşidinden 5-8-10-12-16 polipropilen çember tipi kullanılmaktadır. Hızlı ve pratik özelliği ile her bir dakikada 50 paket sunma özelliği ile zaman tasarrufu kazandırabilir. Çember metrajı bakımından uzundur ve çember kısmının boyutları geniştir. Limiti  sizin tercihinize göre değişen her boyut ve metrajı bulundurmaktayız.
 
Güç kaynağı 100V / 220V / 230V / 240V, 50Hz / 60Hz, 1PH şeklinde olmakla birlikte makinamızın kemer boyutu ise 650 mm x H= 400 mm biçiminde ayarlanabilir özelliktedir. Kemer boyutunu yükleyeceğiniz veya paketleyeceğiniz eşyanın oranına göre ayarlayabilir ve çemberleme işlemini ona göre başlatabilirsiniz. En çok kullanılan motor türü olan servo motorlar ile mekanizma çalışmaktadır. Servo motorlar, sistemde verilen arızayı tespit ederek otomatik olarak arızayı çözen bir cihazdır. Hassas performans için kullanılan bu servo motorlar sayesinde çemberleme işlevi kontrollü bir biçimde yapılmaktadır. Geniş kapsamlı elektronik gerilim kontrolü ve elektronik dış gerilim kontrolü de bulunmaktadır. Gerilim kontrolü ile hem iç mekanizmada hem de dış mekanizmada osilatör aletiyle herhangi bir gerilim girişi denetlenir. Kolay ve zahmetsiz bir işlem sunan makina, başlangıç için otomatik kayış yükü mekanizmasına sahiptir. Böylece başlangıç sırasında kayışı yerleştirmek için ekstra iş yapılmasına gerek yoktur. Kayış ilmek enjektörü, askı besleme sistemi ve standart ayak pedalı gibi teknik özellikleri de vardır. Hangi çember makine türünü tercih etmeyi planlıyorsanız sitemizde yer alan telefon numarası ile bizlerle iletişime geçebilirsiniz.
 
 
 
 
 
Çemberlenecek Ürünlerinizin Ebatları ve Ölçüleri Sınırsız Olup, Çember Makinesinin Üzerine Koyabildiğiniz Hemen Hemen Herşeyi Çemberleyebilirsiniz. Çemberleme Yapacağınız Ürünlerde Metraj Sınırı Yoktur, Çünkü Çember uzunluğunu dilediğiniz Kadar Kendiniz Ayarlayabilirsiniz, Tamamen Size Kalmıştır. Çember Makinesi Üzerine, Çemberlenecek Ürününüzü Koyduktan Sonra, Çemberi Paketlenecek Ürünün Etrafından Dolaştırarak, Çember Kanalına Değdirmeniz Yeterli Olacaktır. Çünkü O Andan İtibaren Makine; Germe İşlemine Başlıyacak ve Çemberin İki Ucunu Birbirine Kaynatma İşlemi Tamamen Otomatik Olarak Gerçekleştirecektir. Bundan Sonraki Ürün Çemberlemeniz İçin, Makine Otomatik Olarak Gerekli Çemberin Ucunu İleri Doğru Uzatarak, Kullanımınız İçin Hazır Hale Getirecektir. Çember Makineleri Her Sektörlerde Kullanılabilir, İp ile Bağlama Yapılabilen -Her Yerde Kullanılabilir. Zamandan, Malzemeden ve işçilikten Tasarruf Sağlar...

 

Etiket: havalı çelik çemberleme makinesi . havalı çelik çemberleme makinası . havalı çelik çember makinesi . havalı çelik çember makinası . KZ-32 Havalı Çelik Çember Makinesi - HAS AMBALAJ

İletişim Bilgileri

 

Defterdar Mahallesi Otakçılar Caddesi No:34 Eyüp / İstanbul +90 (212) 612 9101 WhatsApp +90 (532) 295 45 74

Takip Edin

Copyright 2021 Hasambalaj.com Tüm Hakları Saklıdır.

UGPACK AM-650 Tam Otomatik Çemberleme Makinesi
UGPACK AM-650 Tam Otomatik Çemberleme Makinesi
UGPACK AM-650 Tam Otomatik Çemberleme Makinesi